22:29:25 1396/12/21

نباید اجازه دهیم کار به روز آخر کشیده شود

ابراهیمی: در روزی که خوب نبودیم، نبردیمبازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط لازم را برای پیروزی نداشتیم و در روزی که خوب نبودیم بازی مساوی شد و نبردیم.

به گزارش سروش نگار ، امید ابراهیمی درباره دیدار استقلال مقابل العین گفت: نیمه اول خوب بودیم اما متأسفانه امروز نسبت به بازی‌های قبلی شرایط خوبی نداشتیم. نمی‌دانم به خاطر فشردگی یا خستگی بود. اما شرایط لازم را برای پیروزی نداشتیم.

وی ادامه داد: در روزی که خوب نبودیم بازی مساوی بود، البته العین تیم خوبی است اما این موضوع توجیه خوبی برای نبردن و تساوی نیست. تلاش می‌کنیم در دو دیدار باقیمانده جبران کنیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا مصدومیت تیام و غفوری را در این نتیجه تأثیرگذار دانست گفت: فکر می‌کنم شرایط ما مانند بازی قبل نبود. شرایط کلی تیم خوب نبود. در مجموع کار تیمی‌مان امروز خوب نبود. 

ابراهیمی در پاسخ به این سوال که سرمربی العین گفته است با ارتباطات خوبی که در ایران داشتیم و اطلاعاتی که از استقلال گرفتیم، حریف را آنالیز کرده بودیم و آیا این تیم در ایران جاسوس داشته است، گفت: به هر حال تیم‌های دیگر هم آنالیزور و مربیان خوبی دارد. ۶ روز قبل با این تیم بازی کرده بودیم. بازیکنان حریف اجازه پرس به ما نمی‌دادند و فشرده بازی می‌کردند و اجازه نمی‌دادند ما بازی‌سازی کنیم. 

وی در باره استقبال خوب تماشاگران از این مسابقه گفت: از آنان تشکر می‌کنم و بابت نبردن تمام بازیکنان ناراحت هستیم و شرمنده آنها شدیم. باید این مسابقه را می‌بردیم اما متأسفانه نشد تا به آنها عیدی بدهیم. امیدوارم در بازی مقابل الریان دوباره ما را حمایت کنند تا به موفقیت برسیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره پیروزی الریان مقابل الهلال و گره خوردن سرنوشت این گروه گفت: واقعاً گروه ما گروه سختی است. هر ۴ تیم از برترین های آسیا هستند. امیدوارم بتوانیم بازی‌های با الریان را ببریم تا کار به روز آخر نرسد. باید تلاشمان را انجام دهیم تا نتیجه بگیریم. 

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها