12:48:39 1396/12/23

الغرافه دست بردار نیست : مهدی تمدید کن

اسنایدر به طارمی : می توانی در اروپا بازی کنیمهدي طارمي، ستاره سابق قرمزها، حالا با پيراهن زرد خوش می درخشد.

به گزارش سروش نگار، او در مدت زماني كوتاه، شديداً خودش را در دل شيخ باشگاه الغرافه جا كرده است. مهدي گل هاي زيبايي مي زند و علاوه بر ليگ قطر، در ليگ قهرمانان آسيا هم بازیکن مؤثري بوده است. مسئولان باشگاه گفته اند مد تهاست دنبال چنين فورواردي بودند و حالا خوشحال هستند يکي مثل طارمي را در ترکيب تيم دارند. البته مهدي موفقيت خود را تا حدود زيادي مديون اسنايدر هلندي است.او با وجود سن و سال نسبتاً بالا يک الگوي فوق العاده براي مهدي بود، به شكلي كه خود طارمي مي گويد در اين مدت كوتاه چيزهاي زيادي از كاپيتان سابق تيم ملي هلند ياد گرفته است.اسنايدر تبديل به رهبر اصلي الغرافه شده و اگر گلهاي مهدي را مرور كنيد،اكثر پاسهايش را از همين ستاره هلندي دريافت كرده است.

مهدي و اسنايدر رابطه بسيار نزدیكي با هم دارند و از دوستان نزدیك يکديگر به حساب مي آيند. طارمي به سبك بازي او علاقه زيادي دارد و جالب اينجاست كه اسنايدر هم از سبك بازي مهدي خوشش آمده است.به همين خاطر آنها در زمين بازي خيلي مچ هستند. وسلي پاسهايي به طارمي مي دهد كه واقعاً در موفقيت اين بازیكن نقش داشته و طبيعتا باشگاه تمايل دارد اين زوج را فصل آينده هم كنار يکديگر داشته باشد.

الغرافه از چندي قبل به مهدي پيشنهاد تمديد قرارداد داده و قصد دارد به هر شكل ممكن بعد از جام جهاني هم او را حفظ كند. طارمي اما نمي خواهد شانس حضور در ليگ هاي اروپايي را از دست دهد. او امسال تلاش زيادي كرد تا به اين قاره برود ولي در نهايت موفق نشد و تصميم گرفت براي ریكاوري ذهني، نيم فصل در قطر بازي كند و تا اينجا همه چيز برايش عالي پيش رفته است. وسلي اسنايدر هم طبيعتاً دوست دارد بازیكني مثل مهدي كه با او خيلي هماهنگ است در تيم بماند. جالب اينجاست در صحبت هايي كه ستاره هلندي با طارمي داشته،به او گفته است:مي تواني در اروپا و در یك تيم خوب بازي كني. اسنايدر تجربه بسيار زيادي دارد و در تيم هاي بزرگي چون آژاكس، رئال مادريد،اينترميلان و گالاتاسراي هم بازي كرده است. او قبل از حضور در الغرافه هم در ليگ فرانسه و در باشگاه نيس بازي مي کرد.اسنايدر سابقه سومي در جام جهاني را دارد و كارنامه شخصي اش مملو از افتخاراتي چون قهرماني لاليگا، قهرماني سري A و... است.

طارمي هم از حضور كنار وسلي اسنايدر نهايت استفاده را برده و از اين بازیكن مشاوره مي گيرد. ستاره هلندي فصل بعد هم قرارداد دارد و باشگاه همه جوره تلاش مي کند مهدي را حفظ كند. طارمي اما در آخرين مذاكراتي كه با مسئولان الغرافه داشته، تأکيد كرده مي خواهد بعد از جام جهاني درباره آينده اش تصميم بگيرد.او اگر بتواند در روسيه خوش بدرخشد، شانس اين را دارد كه به یك تيم خوب اروپايي ملحق شود.او شانس زيادي هم برای حضور در ترکیب ثابت ایران در جام جهانی را دارد.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها