09:50:56 1396/7/23

اظهارات هاینکس بعد از طوفان در بوندس لیگاسرمربی بایرن مونیخ می‌گوید که تلاش کرده اعتماد به نفس را به بازیکنانش باز گرداند.

به‌ گزارش ‌24 نیوز ‌و ‌به نقل از نشریه کیکر، بایرن مونیخ موفق شد دیشب (شنبه) در اولین حضور یوپ هاینکس روی نیمکت مربیگری خود با نتیجه‌ ۵ بر صفر فرایبورگ را در هم بکوبد تا با توجه به شکست دورتموند، اختلافش را با این تیم به عدد دو برساند.

یوپ هاینکس بعد از پیروزی پر گل تیمش برابر فرایبورگ، گفت‌: تنها کار مثبتی که سعی کردیم در این مدت انجام دهیم بالا بردن روحیه بازیکنان بود. من به خوبی از این مساله آگاهی دارم که بازیکنان بایرن پتانسیل‌ بالایی دارند و خوشحالم که در اولین بازی نیز توانستند به خوبی پتانسیل‌ بالای خودشان را بروز دهند. باید به همین شکل کار کنیم و هفته‌های بعد هم با همین شکل ادامه‌ دهیم.

 بایرن مونیخ حالا باید به بازی سلتیک در لیگ قهرمانان اروپا فکر کند و در ادامه‌ خودش را برای بازی با هامبورگ در بوندسلیگا آماده خواهد کرد.

هاینکس در پایان درباره توماس مولر، مهاجم مغضوب آنچلوتی، گفت‌: مولر سمبل باشگاه بایرن مونیخ است و وقتی او گلزنی می‌کند هواداران بیش از هر زمان دیگری خوشحال می‌شوند.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها