14:13:06 1396/11/23

بردیف: جلوی پرسپولیس نمی شود از اول حمله کردسرمربی نسف قارشی ازبکستان گفت: ما قبل از هر چیز به دنبال یک بازی خوب و ایده‌آل مقابل پرسپولیس هستیم و در کنار آن می‌خواهیم حداقل امتیاز را هم کسب کنیم.

به گزارش سروش نگار، روزیکول بردیف در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس ایران - نسف قارشی ازبکستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: برای ما فردا بازی بسیار سختی خواهد بود، به خصوص اینکه مقابل یکی از بهترین تیم‌های ایران در ورزشگاه آزادی بازی می‌کنیم.

وی افزود: ما برای انجام یک بازی بسیار خوب به تهران آمده‌ایم و می‌دانیم که بازی مقابل پرسپولیس بسیار سخت است. ما به دنبال این هستیم که حداقل امتیاز را از این بازی کسب کرده و به آنچه می‌خواهیم برسیم. همان‌طور که می‌دانید، ما در گروه بسیار سختی قرار داریم و یک تیم متوسط هستیم. با این شرایط، برای‌مان افتخار است که مقابل تیم‌های بزرگ این گروه از جمله پرسپولیس بازی کنیم. ما تیم جوانی داریم که بازی فردا یک امتحان سخت برای آنهاست. امیدوارم از این آزمون سربلند بیرون بیایند.

سرمربی تیم نسف قارشی ازبکستان در پاسخ به این سؤال که «آیا تیمش در این دیدار فقط به‌دنبال تساوی است؟»، خاطرنشان کرد: ما قبل از هر چیز به دنبال یک بازی خوب و ایده‌آل هستیم. در کنار آن می‌خواهیم حداقل امتیاز را هم کسب کنیم.

بردیف راجع‌به اینکه تیمش چقدر شانس برای صعود از این گروه دارد، تصریح کرد: تیم‌های قوی در این گروه قرار دارند، اما اجازه بدهید چند بازی انجام شود و بعد از‌ آن خیلی بهتر می‌شود در مورد تیم‌ها صحبت کرده و گفت که چه تیم‌هایی شانس صعود دارند.

وی در ارتباط با کیفیت بازیکنان خارجی تیم نسف قارشی، عنوان کرد: بازیکنان ما اکثراً جوان هستند و در تیم المپیک کشورمان عضویت دارند. در کنار آنها چهار پنج ملی‌پوش هم داریم و بازیکنان خارجی‌مان متشکل از دو بازیکن از صربستان و یک بازیکن روس هستند، اما در مورد کیفیت آنها شما بازی فردا را ببینید، آن‌وقت متوجه کیفیت‌شان خواهد شد.

سرمربی تیم نسف قارشی ازبکستان در واکنش به پرسش خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه «هر تیمی در آزادی مقابل پرسپولیس فوتبال بازی کرده، متحمل شکست شده است، آیا شما هم به‌دنبال بازی روبه‌جلو هستید یا صددرصد دفاعی؟»، گفت: مطمئناً جلوی پرسپولیس نمی‌شود از همان اول بازی هجومی ارائه کرد. ما با سبک دفاعی خاص دنبال این هستیم تا حداقل امتیاز را کسب کنیم. اگر بخواهم ادعا کنم تیم ما ۹۰ دقیقه جلوی پرسپولیس هجومی بازی خواهد کرد، منطقی نیست. سعی ما این است که از این بازی امتیاز بگیریم و شکست نخوریم.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها