14:00:15 1396/12/23

العین خوب نبود، ما مثل همیشه نبودیم

جپاروف: شرمنده هواداران شدیم!سرور جپاروف باز هم در دیدار برگشت مقابل العین یکی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال بود.

به گزارش سروش نگار، او که ارسال های خطرناکی هم روی دروازه حریف داشت، نتوانست برای برد تیمش کاری از پیش ببرد و در نهایت بیشتر فرصت های استقلال از دست رفت. او به خبر ورزشی درباره بحث پیشنهادی داخلی و خارجی اش هم حرف زد.

از نتیجه بازی راضی هستی؟

چطور ممکن است راضی باشم وقتی مقابل آن همه تماشاگر نتوانستیم با برد زمین را ترک کنیم.

چرا این اتفاق رخ نداد؟

متاسفانه از آن شب هایی بود که در این فصل با استقلال زیاد تجرب کرده بودم، کمی بد می آوردیم و توپ های آخرمان به تور نمی نشست. برنامه خوبی برای العین داشتیم. می خواستیم بازی را با برد تمام کنیم ولی این اتفاق رخ نداد.

خروج مامه تیام و وریا هم در این تساوی نقش داشت؟

شاید. به هر حال وقتی مامه احساس مصدومیت کرد و وریا هم بیرون رفت بخشی از برنامه های تیم تغییر کرد، با این همه از اینکه نشد دل طرفداران را شاد و آخرین بازی خانگی مان را به جشنی باشگوه تبدیل کنیم خیلی ناراحت شدم. این حق طرفداران مان نبود.

العین خوب بود یا ...؟

نه! آنها همان تیم حرفه ای بودند که در دیدار رفت هم با قدرت روبه روی ما ایستادند ولی فکر می کنم در دیدار برگشت ما نتوانستیم باز خوب دیدار رفت را به نمایش بگذاریم.

دلیلیش چه بود؟

دلیل خاصی نداشت. همه وظایف شان را در زمین انجام دادند ولی به هر حال گاهی در فوتبال این اتفاق رخ می دهد و این موضوع به دیدار مهمی که ما در تهران داشتیم رسید!

با وجود تساوی استقلال باز هم در صدرماند.

این اتفاق خیلی خوبی است. ما در خانه حریف دو گل زده بودیم و این باعث شد تساوی پر گل ترمان با الریان به سودمان تمام شود.

پس صعود می کنید؟

هنوز مشخص نیست. بازی با الریان تعیین کننده است. آنها هم 6 امتیازی هستند و باید هر طور شده بازی در تهران را با برد تمام کنیم که بتوانیم به دور بعد برسیم.

در بازی برگشت تعداد خطاها بیشتر نبود؟

دقیقا! نمی دانم چه روشی برای بازی شان انتخاب کرده بودند ولی هر چه بود خود من را چند بار در میانه زمین زدند و فکر کنم مامه را هم با خطاهای مکرر مصدوم کردند.

از جو استادیوم راضی بودی؟

تماشاگران عالی بودند. این همه هوادار در یک ورزشگاه بدون کوچکترین تنش و مشکل عالی بود.و قطعا اگر ما با العین مساوی کردیم تماشاگران مان بازی را بردند. شفر درست گفت که ستاره های استقلال روی سکو بودند.

حسینی بازی خوبی را به نمایش گذاشت؟

دروازه بان ما عالی کار کرد. او بارها دروازه را نجات داد و در این تساوی سهم عمده ای داشت. بعد از بازی همه بازیکنان تیم به حسینی تبریک می گفتند و از او تشکر می کردند.

درباره خودت گفته شده که پیشنهاداتی برایت رسیده و در حال فکر کردن به آنها هستی..؟

من همه فکر و ذکرم استقلال است و دوست دارم با این تیم در فینال جام حذفی برنده شوم و یک جام قهرمانی با این تیم پرطرفدار بیاوریم بعد هم دوست دارم با استقلال در لیگ آسیایی بالا برویم.

باشگاه درباره تمدید قراردادت با تو حرفی نزده است؟

اگر هم صحبتی باشد با مدیر برنامه ام است و او مرا در جریان می گذارد. دلیلی ندارد من خودم را درگیر این مسائل بکنم.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها