13:56:27 1396/11/23

حسینی مرد شماره یک استقلال در لیگ قهرمانانچند هفته اي بود یک سؤال ذهن طرفداران استقلال را به خود مشغول كرده بود؛ سؤالي كه بارها از سرمربي آلماني پرسيده شد.

به گزارش سروش نگار، وينفرد شفر با سياست خاصي از پاسخ دادن به آن طفره رفت تا گمانه زني ها پيرامون آن به اوج خود برسد. سؤال اين بود؛ مرد شماره یک استقلال در ليگ قهرمانان آسيا کیست؟

پاسخ اين سؤال از آن حيث اهميت داشت كه در یک ماه گذشته كش مكش هاي بسيار زيادي اردوي استقلال را براي انتخاب مرد شماره یک احاطه كرده بود چون انتخاب یکي از ميان سيدمهدي رحمتي و سيدحسين حسيني تصميم سخت و دشواري بود كه افكار وينفرد شفر و دستيارانش را به خود مشغول كرد؛ انتخابي كه در ميان طرفداران پرشمار استقلال هم بازتاب هاي زيادي داشت چون نظرات پيرامون اعتماد به یکي از اين دو دروازه بان آماده متفاوت بود.

سيدمهدي رحمتي بعد از اينكه حسيني توانست ركورد تاريخ ليگ برتر در كلين شيت و گل نخوردن را بشكند، به عنوان سنگربان اول به ترکیب اصلي برگشت تا براي بازي با صنعت نفت در نيمه نهايي جام حذفي آماده شود. سه هفته سرنوشت ساز كه كاپيتان استقلال موفق شد در اين آزمون هم نمره قبولي بگيرد و در نهايت با رسيدن به فينال و عبور از مانعي دشوار در برزيل ايران دوباره خود را كانديداي اصلي پوشيدن پيراهن شماره یک در ترکیب اصلي كرد اما با وجود اين عملكرد، پيرمرد آلماني كه نمي توانست از گلر جوان خود بگذرد،از بازي با ذوب آهن دوباره به حسيني ميدان داد تا شانسي كه اين بازیکن براي همراهي و حضور در تيم ملي داشت، از بين نرود. بعد از شكست برابر ذوب آهن در بازي با سپيدرود، سيدحسين كلين شيتي ديگر به ثبت رساند تا آمادگي اش را به رخ بكشد، از همين رو بسياري انتخاب یکی از اين دو دروازه بان براي چالش آسيايي را سخت ترين تصميم شفر در فاصله بازي با الريان در دوحه قلمداد كردند؛ تصميمي كه به نظر گرفته شده است.

یکی از نزدیکان به سرمربي آلماني در پاسخ به اين سؤال كه دروازه بان و انتخاب اول شفر براي حراست از دروازه استقلال در ليگ قهرمانان کیست؟ اين گونه آب پاكي را روي دست همه ريخت: سيدحسين حسيني گلر اول استقلال در ليگ قهرمانان خواهد بود و مهدي رحمتي در اين تورنمنت بايد روي نيمكت بنشيند. اين فرد آگاه پيرامون دلايل ادعاي خود گفت: در آخرين نشستي كه ميان شفر و دستيارانش قبل از سفر به دوحه برگزار شد، سرمربي استقلال با بررسي شرايط دو دروازه بان اعلام كرد نگراني از بابت شرايط رحمتي و حسيني ندارد اما انتخاب اول او گلر جوانتر است كه بايد در رقابت هاي آسيايي نيز آزموده شود،از همين رو با توجه به اينكه در دو بازي قبلي استقلال مقابل حريفان ليگ برتري او به ميدان رفته، مقابل الريان هم حسيني در ترکیب اصلي خواهد بود و رحمتي روي نيمكت اما اينكه در باز يهاي آتي چه پيش خواهد آمد، گذر زمان مشخص می کند.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها