10:40:21 1396/7/27

خوشحالی هاینکس از بازگشت پرقدرت بایرن مونیخسرمربی بایرن مونیخ از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر سلتیک راضی است و آنها را شایسته پیروزی دانست.

به‌ گزارش ‌24 نیوز  ‌و ‌به نقل از کیکر، به نظر می‌رسد که بایرن مونیخ با هاینکس رفته رفته به روزهای اوج خود نزدیک می‌شود. باواریایی‌ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف سلتیک رفتند و توانستند با نتیجه‌ ۳ بر یک به پیروزی برسند.

هاینکس در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: هدف تیم‌های بزرگ در لیگ قهرمانان اروپا صعود به مراحل بالاتر است. بنابراین دیدارهای مرحله گروهی بازی‌هایی هستند که باعث می‌شود تجربه آنها بالا برود و آماده بازی‌های بزرگ شوند.

او گفت‌: خوشحالم که در بازگشت به بایرن مونیخ باز هم به پیروزی رسیدیم. هم من و هم بازیکنان از نظر روحی در شرایط خوبی قرار داریم و بی‌صبرانه در انتظار بازی‌های آینده هستیم.

هاینکس درباره کینگسلی کومان، گفت‌: کومان سرعت بالایی دارد و ارسال‌های بسیار خوبی انجام می‌دهد. به او گفتم که وقتی به دروازه‌ حریف نزدیک می‌شود سرعتش را کم کند و سرش را بالا بگیرد تا موقعیت هم‌تیمی‌هایش را تشخیص دهد. این توصیه من جواب داد و یک گل به ثمر رساندیم.

سرمربی بایرن مونیخ در پایان سخنان خود گفت‌: در کل بازی خوبی برابر سلتیک به نمایش گذاشتیم و با شایستگی سه امتیاز را کسب کردیم.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها