11:43:40 1396/11/23

دردسر تلویزیون برای لیگ قهرمانان آسیا / پرسپولیس را ببینیم یا استقلال را؟هر ساله و در ليگ هاي آسيايي كه استقلال و پرسپوليس در گروه بندي آسيايي در گروه هاي كنار هم مانند A و B يا C و D قرار نمي گرفتند، مشكلي براي پخش ديدارهاي اين دوم تيم از تلويزيون وجود نداشت.

به گزارش سروش نگار، چون روز بازي هاي گروه ها با يکديگر تداخل پيدا نمی کرد اما در اين دوره كه پرسپوليس و استقلال به ترتيب در گرو ههاي C و D قرار دارند، در 4هفته به شكل تقريباً همزمان به ميدان خواهند رفت. در اولين گام اين دو تيم سه شنبه اين هفته در 20 دقيقه به طور همزمان در ليگ قهرمانان آسيا به زمين مي روند!

پرسپوليس در حالي سه شنبه 24بهمن از ساعت 17:15 به مصاف نسف قرشي مي رود كه استقلال نيز در همان روز و حدود یک ساعت و 25 دقيقه پس از پرسپوليس از 18:40 بايد در ورزشگاه نادي الريان قطر مهمان الريان باشد. يعني 20 دقيقه پاياني ديدار پرسپوليس كه قطعاً دقايق حساسي هم خواهد بود، با ابتداي ديدار آبي پوشان همزمان مي شود و تلويزيون نيز فعلا برنامه دقيقي براي پخش اين دو مسابقه اعلام نكرده است. البته تداخل دوم سه شنبه هفته بعد اول اسفند است كه هر دو تيم از ساعت 19 بايد به ميدان بروند! پرسپوليس- السد و الهلال- استقلال در یک زمان به زمين مي روند كه به احتمال زياد آن بازي ها در دو شبكه ورزش و3 پخش خواهند شد.

اما تداخل سوم به سال 1397و هفته پنجم مربوط مي شود كه پرسپوليس و استقلال بايد در 13فروردين به فاصله یک ساعت وارد زمين شوند! پرسپوليس در ازبكستان ديدار برگشت با نسف قرشي را از ساعت 19 آغاز می کند و استقلال در تهران و از ساعت 20 ميزبان الريان است!بيش از یک نيمه آن ديدار هم به صورت همزمان برگزار مي شود!

چهارمين و آخرين تداخل در هفته آخر و ششم دور برگشت است كه روز 27 فروردين پرسپوليس از ساعت 19:30 در تهران ميزبان السد قطر است كه بازي اش را شروع می کند و 45 دقيقه بعد استقلال در زمين الهلال از ساعت 20:15رودرروي اين تيم قرار مي گيرد.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها