08:24:15 1396/12/23

دی فرانچسکو: می خواهم با رم به رویاپردازی ادامه بدهمپس از کسب پیروزی 1-0 برابر شاختار دونتسک و صعود به جمع 8 تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا، اوزه بیو دی فرانچسکو سرمربی رم توضیح داد که شاگردانش منتظر اشتباه حریف ماندند و سرانجام از آن بهره بردند.

به گزارش سروش نگار، پس از بازی، دی فرانچسکو به خبرنگار مدیاست پرمیوم گفت:

تیم من امشب با تمرکز بازی کرد، شاید در زمین حریف چندان با کیفیت کار نکردیم اما ما می دانستیم که دیر یا زود آنها اشتباهی می کنند و ما باید از آن استفاده کنیم. در بازی رفت بیش از حد اشتباه کردیم و آنها نهایت استفاده را بردند. موضوعی که بیشتر از آن خوشم آمد دیدن بازیکنان در رختکن بود، چون این پیروزی توسط اعضای تیم حاصل شد؛ این گروهی است که با هم پیش می روند.

از نظر نظم، فکر می کنم اخیرا ما خیلی بهتر کار می کنیم؛ در نیمه اول باید بیشتر پاس هایشان را قطع می کردیم تا مدافعان کناری را جلو می فرستادیم و دروازه بان آنها بیش از هر بازیکن دیگری لمس توپ داشت، چون آنها در عقب پاسکاری می کردند.

اگر بخواهید به رویکرد تیم نمره ای بدهید، من 10 می دهم. بدیهی است که از نظر فنی، 6.5 می دهم ولی از نظر تاکتیکی کاری کردند که من خواسته بودم؛ با وجود اینکه همیشه زمان بندی درست نبود. اینها کارهایی هستند که تیم با گذشت زمان یاد می گیرد.

عملکرد اوندر؟ هنوز خیلی جوان است، ضربه ای به زانویش خورده بود ولی نمی شود که بازیکن در هر مسابقه ای در اوج باشد، از نظر روحی ممکن نیست. می توانم به همه اطمینان دهم، او آینده ای درخشان پیش رویش است.

رم حالا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان است، آیا حریفی هست که این تیم نخواهد با آن روبه رو شود؟

می خواهم با این تیم به رویاپردازی ادامه بدهم. خوشحال شدم که افراد زیادی را روی سکوها دیدم که ما را تشویق می کنند، با هم ناراحت می شدند و با هم از هر لحظه لذت می برند. پیروزی یعنی تجربه کردن چنین شب هایی!

در مرحله بعدی با هر حریفی که روبه رو شویم، اگر رویکرد و جدیتمان این گونه باشد، می توانیم صعود کنیم.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها