15:43:12 1396/11/23

علی کریمی: این بار اگر بروم دیگر به فوتبال باز نمی گردمسرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:. اگر قرارداد بلیت فروشی درست بود چرا 23 درصد را کم کردند. چطور این اتفاق می‌افتد؟

به گزارش سروش نگار، علی کریمی بعد از حضور در جلسه کمیته انضباطی در مصاحبه با خبرنگاران، گفت: من صحبتم را در مورد بلیت فروشی انجام دادم. برای این قصد نداشتم با شما مصاحبه کنم چرا که این سؤال‌ها را از من می‌پرسید. شما باید این سؤالات را از مسئولان امر بپرسید. اگر قرارداد بلیت فروشی درست بود چرا 23 درصد را کم کردند. چطور این اتفاق می‌افتد؟ بعد از آن هم شد 10-11 درصد و الان هم 5 درصد شده است.

وی افزود: تمام باشگاه‌ها مشکل مالی دارند. چه ایرادی دارد فدراسیون باید کاری کند به باشگاه‌ها کمک شود. الان می‌بینیم 30درصد به 10 یا 11 درصد رسیده است.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه خاطرنشان کرد: حرف من همین است. به فردوسی‌پور هم این مسئله را گفتم. بحث بلیت‌فروشی باید بر اساس قوانینی که وجود دارد به مناقصه گذاشته شود. حالا برخی با رقم کمتر و یک جا با رقم بیشتر مناقصه را می‌گیرند که من از آن اطلاعی ندارم. این دوره هم این کار انجام نشد. اینکه چرا نشده را از من نباید بپرسید. وکیل من در مورد مسائل حقوقی باید حضور پیدا کند و در این موارد نیازی نیست.

کریمی در ادامه با انتقاد از کسانی که بحث استفعای او را مطرح کرده‌اند، گفت:‌مگر شما خبرنگار نیستید؟ حتما در روز با وکلای مختلف و افراد زیادی ارتباط دارید. شما در متنی که من در کانال تلگرامم منتشر کردم و همین حالا هم عکسش در آن موجود است کلامی از استعفا پیدا کنید. کجا گفتم استعفا می‌دهم؟ من در آن متن نوشتم دست باشگاه را باز می‌گذارم تا هر تصمیمی که دوست دارند بگیرند. هیچ مربی هم در این شرایط چنین کاری انجام نمی‌دهد اما من این کار را کردم که دست مالک باشگاه باز باشد و اگر احساس می‌کند حق سپیدرود در حال ضایع شدن است هر تصمیمی که دوست دارد بگیرد که مطمئنا من هم تابع آن هستم.

وی در خصوص اینکه فکر می‌کند اختلافاتش با فدراسیون همچنان ادامه داشته باشد، گفت: من نمی‌دانم چرا این سؤالات را از من می‌پرسید اما شما خبرنگاران تا من مصاحبه کردم بلافاصله یک مسئول فدراسیون را پیدا کردید و با او صحبت کردید.اما چرا جواب سؤالات من را کسی نمی‌دهد؟ طرف اگر در انتهای آفریقا هم باشد شما او را پیدا می‌کنید اما به من که رسید جواب سؤال‌هایم را نمی‌دهید. شما هم وظیفه دارید که جواب سؤال‌های من را از مسئولین بگیرید.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تاکید کرد: من جواب‌هایم را دارم و هر جا لازم باشد آن را ارائه می‌کنم ولی امیدوارم آقایان پاسخگو باشند. مثلا در همین سایت فدراسیون که تاکنون احضاریه‌ای برای من نفرستاده حداقل پاسخگوی سؤالات به صورت شفاهی باشند. متاسفانه در همین برنامه‌های تلویزیون هستند افرادی که هوای آقایان را نسبت به رئیس قبلی دارند.

خبرنگاری پرسید در مدیریت طاهری شفاف‌سازی مالی انجام نشده و با مشکلاتی روبرو است که علی کریمی پاسخ داد من همیشه روی مسائلی که روی اعصاب هواداران است، تاکید می‌کنم. ولی سؤال من این است که بحث طاهری و طارمی آیا کمکی به این تیم می‌کند یا به این تیم ضربه می‌زند؟

خبرنگاری به کریمی گفت:‌شما هم با این صحبت‌ها تیم ملی را که برای جام جهانی آماده می‌شود به حاشیه می‌برید که کریمی پاسخ داد: تیم ملی الان اردویی دارد؟ من فقط دو سؤال کردم. من چند سال در خدمت آن تیم بودم و این افتخار را داشتم که پیراهنش را بپوشم. حالا هم اگر هوادار قابل بداند طرفدار آن تیم هستم. من وظیفه ندارم در مورد چیزهای دیگر به شما پاسخ بدهم. من مسئول فنی تیم سپیدرود هستم و ظاهرا شما این موضوع را نمی‌دانید.

علی کریمی تصریح کرد: مطمئن باشید اگر این دفعه بروم، من را در این فوتبال دیگر نمی‌بینید. من که دیگر نمی‌خواهم در این فوتبال باشم ولی برای آن‌هایی که می‌خواهند بمانند شرایط روز به روز بدتر می‌شود اگر همین طور سکوت کنند.

او همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلاتی که بیان می‌کند، قابل حل شدن است گفت: اگر اجازه دهند بله درست می‌شود. وقتی که برای یک عضو هیات مدیره آنقدر بگیر و ببند انجام می‌دهند فکر نمی‌کنم کسانی که در این دایره هستند بتوانند شرایط سالمی پیدا کنند. تا وقتی که کسی با آیین‌نامه فعلی مجمع انتخاب شود و تکراری باشد، اوضاع درست نخواهد شد. نوش جان آن‌هایی که سکوت می‌کنند و کار خودشان را انجام می‌دهند.

علی کریمی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا مدرکی برای ادعاهایش دارد گفت: بله مدارک وجود دارد و اگر لازم باشد نشان می‌دهیم.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها