09:25:47 1396/12/23

فونسکا: تیم ما بر رم مسلط بودپائولو فونسکا از بازی مقابل رم می گوید؛ او این بار مقابل یکی دیگر از تیم های ایتالیایی، نتوانست "زورو" باشد!

به گزارش سروش نگار، در شبی که شاختار حتی یک شوت در چارچوب نداشت، پائولو فونسکا سرمربی این تیم به حریفش رم بابت صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا تبریک گفت اما تاکید کرد که تیمش بر بازی مسلط بوده است. رم با نتیجه 1-0 شاختار را شکست داد تا در مجموع دو بازی به لطف گل زده در خانه حریف صعود کند.

به نقل از وبسایت یوفا و  Football-Italia، فونسکا در نشست مطبوعاتی پس از مسابقه گفت:

اول از هر چیزی، مایلم تا به رم تبریک بگویم و برایشان در مرحله بعدی آرزوی موفقیت کنم. نمی توانم بر پایه یک بازی در موردشان قضاوت کنم ولی می توانم بگویم که آنها از تک موقعیت شان نهایت استفاده را بردند. شاختار بر کل بازی مسلط بود و ما همیشه در محوطه جریمه رم بودیم، حتی وقتی 10 نفره شدیم.

با زدن گل برتری، ژکو قطعا بازیکن کلیدی بود. رم فرصت های زیادی نداشت؛ ما مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و در بیشتر اوقات در نیمه زمین آنها بودیم. می توانستیم در بازی رفت بهتر از موقعیت هایمان استفاده کنیم، اگر چنین کاری می کردیم، به یک چهارم نهایی رسیده بودیم.

شاختار در 7 بازی خارج از خانه اخیرش در لیگ قهرمانان اروپا، شش شکست داشته پس شاید آنها باید در آینده روی این مسئله کار کنند. فونسکا در این مورد گفت:

ما باید مسائل زیادی را درون باشگاه مورد ارزیابی قرار بدهیم. فوتبال اوکراین در سطح لیگ های برتر اروپا نیست، پس به سرمایه گذاری کاملا متفاوتی نیاز داریم. نمی دانم با شاختار ادامه می دهم یا از این تیم جدا می شوم. می توانم بگویم که تیم، مردم و کشور اوکراین را دوست دارم. فقط زمان مشخص می کند. برنارد در پایان فصل ما را ترک می کند و ما به دنبال جایگزینی در پست او هستیم.

درگیری لفظی با پروتی؟ درگیری نبود؛ فقط در مورد اتفاقات بازی صحبت می کردیم. بحثی بین ما در مورد آن توپ جمع کن پیش آمد.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

نظر ها