11:46:09 1396/11/23

لیگ قهرمانان آسیا / روز سخت استقلال و نه چندان سخت پرسپولیس!در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا، فردا سرخابی های پایتخت به مصاف رقبای خود می روند.

الریان قطر - استقلال

از ساعت 18:30 فردا، شاگردان شفر در قطر به مصاف الریان می روند. الریانی ها پس از شکست مقابل الدحیل و السد، اوضاع چندان مساعدی ندارند و برخی رسانه های قطری عنوان کرده اند لادروپ در صورت عدم نتیجه گیری مقابل استقلال، از کار برکنار می شود. در سوی مقابل استقلال با شفر روزهای خوبی را سپری می کند و امیدهای این تیم برای درخشش در لیگ قهرمانان، زیاد است. دو مهره کلیدی الریان تاباتا و سوریا هستند. تاباتا سالِ گذشته و در مقابل پرسپولیس نشان داد کماکان به عنوان یک ستاره در الریان می درخشد و می تواند هر تیمی را به دردسر بیاندازد. شفر در این دیدار اسماعیلی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت و با توجه به ترکیب آبی پوشان مقابل سپیدرود، می توان انتظار داشت شجاعیان جانشین وی شود.

پرسپولیس - نسف قارشی ازبکستان

در یکی دیگر از دیدارهای فردا، سرخ پوشان از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادی میزبان نسف قارشی خواهند بود. همواره دیدارهای نخست در چنین رقابت هایی از اهمیت بالایی برخوردار است و شاگردان برانکو می خواهند قدم اول را محکم بردارند. روی کاغذ پرسپولیسی ها کار دشواری نخواهند داشت. نسف قارشی هیچ گاه تیمِ اول ازبکستان نبوده و در گروه پرسپولیس نیز می توان عنوانِ ضعیف ترین تیم را به آن ها نسبت داد. اما تمامی این موارد، باعث بی انگیزگی شاگردان برانکو نمی شود و آن ها می خواهند مأموریت نیمه تمام سال گذشته را به اتمام برسانند. می توان انتظار داشت نسف قارشی نیز به مانند سایر تیم های ازبکستان فوتبالی مبتنی بر کارهای فیزیکی و درگیرانه داشته باشد و باید دید برانکو چه طرحی برای باز کردن دفاع این تیم دارد.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها