21:29:31 1396/12/21

داوری رضایت بخش و قابل قبول بود

مامیچ: دوستانی در ایران داریم که کمک کردند تا حریف را خوب آنالیز کنیم!سرمربی تیم فوتبال العین امارات گفت: همه تیم‌ها شانس صعود دارند و ما ۴ امتیاز داریم و باید در دو بازی آینده خوب نتیجه بگیریم.

به گزارش سروش نگار ، زوران مامیچ  بعد از تساوی یک بر یک مقابل استقلال در نشست خبری گفت: به تیمم تبریک می‌گویم بازی آسانی نبود. استقلال تیم خوبی است و از حمایت هواداران برخوردار بود و نتیجه خوبی برای هر دو تیم بود. همه تیم‌ها شانس صعود دارند و ما ۴ امتیاز داریم و باید در دو بازی آینده خوب نتیجه بگیریم.

سرمربی العین درمورد آنالیز خوب العین در این مسابقه گفت: ما دوستانی در ایران داریم که به ما کمک می‌کنند تا حریف را خوب آنالیز کنیم. 

مامیچ  درخصوص داوری مسابقه اظهار داشت: در بازی قبلی درمورد داوری نظر ندادم در این بازی هم درمورد داوری نظر نمی‌دهم. بازی آسانی برای داور نبود اما داوری رضایت‌بخش  و قابل قبول بود.

مامیچ درمورد جو ورزشگاه و حرف و حدیث‌هایی که برخی درمورد امنیت ورزشگاه‌ها در ایران مطرح کرده بودند گفت: جو خوبی بود نمی‌دانم چرا برخی حرف‌هایی را می‌زنند اما با حضور 90 هزار تماشاگر جو خوب و رضایت‌بخشی ایجاد شد با بازیکنانم صحبت کردم و به آنها گفتم با آرامش بازی کنند. 

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها