13:39:02 1396/11/25

آقای میم

مربی ایرانی که در لهستان دستگیر شد چه کسی بود؟مربی ایرانی که در لهستان دستگیر شد چه کسی بود؟

به گزارش سروش نگار، علی کریمی در برنامه 90 فاش کرد یکی از مربیان سابق تیم ملی را در لهستان دستگیر کردند و این مسئله باعث شد تا فدراسیون به مشکل بخورد.

طبق افشاگری او، این مربی که یک ماه بیشتر در تیم ملی نبود، پس از دستگیری در لهستان به پلیس این کشور گفت مربی تیم ملی است و سپس پای سفارتخانه وسط کشیده شد و بعد فدراسیون.

علی کریمی گفت این مربی را از کار برکنار کردند. دیروز برای خیلی ها سئوال بود که این مربی ایرانی چه کسی بوده که مربی تیم ملی شده و هیچ کس نفهمیده است؟ اینقدر حضورش بی سر و صدا بوده که نه کسی آمدنش را فهمیده و نه برکناری اش را.

تحقیقات ما در این زمینه نشان داد این مربی «ص.م» نام دارد و در دوره کوتاهی در کادر فنی تیم ملی مشغول بود. پس از برکناری مربیان ایرانی، کی روش تصمیم گرفت تا یک مربی ایرانی به کادر فنی اش اضافه کند. در این بین یکی از دستیاران سابق کارلوس کی روش، به واسطه دوستی اش با یکی از مربیان ایرانی، او را به سر مربی تیم ملی معرفی کرد. کی روش هم پس از ملاقات با این مربی و شنیدن صحبت هایش، او را به کادر فنی تیم ملی اضافه کرد. تنها اندکی بعد، اتفاقی که علی کریمی درباره اش افشاگری کرد، رخ داد و فدراسیون فوتبال مجبور شد این مربی را برکنار کند.

البته کی روش به حضور او نیاز داشت چرا که نمونه مشابه خارجی اش که در کادر حضور دارد، چندان به فعالیت های خود مسلط نبود و در واقع این مربی بود که کار را در آن حیطه جمع می کرد.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها