13:22:36 1396/12/23

نتایج GPS بازیکنان استقلال لو رفت

مربی سابق استقلال اطلاعات تیم شفر را فروخت؟عملکرد استقلال برابر العین در بازی برگشت تفاوت های آشکاری با مسابقه رفت دو تیم در خاک  امارات داشت.

به گزارس سروش نگار، وینفرد شفر در کنفرانس بعد از بازی با اشاره به شرایط غیر استاندارد بدن برخی بازیکنان، آن را به بدنسازی قبل از شروع لیگ مرتبط دانست. از دوشنبه شب این شائبه به وجود آمد یک یا دو منبع آگاه اطلاعات محرمانه ای از شرایط فنی و جسمانی بازیکنان استقلال را در اختیار مربیان العین قرار داه بودند.

چون در این خصوص مستندات لازم در اختیار هیچ کدام از مسئولان باشگاه استقلال یا رسانه ها قرار ندارد، در همین حد می توان توضیح داد که مربیان العین نتایج تست GPS چند بازیکن استقلال از جمله پژمان منتظری، امید ابراهیمی، امید نورافکن، داریوش شجاعیان، سرورر جپاروف، خسرو حیدری، فرشید اسماعیلی و فرشید باقری را در اختیار داشته اند. یکی از نکات جالب را می توان در تعویض های العین بلافاصله بعد از تعویض های استقلال یافت.

دقیقه 61 با ورود علی قربانی به میدان، مربیان العین در دقیقه 63 محمد الاحبابی را به جای احمد خلیل به میدان فرستادند. در دقیقه 79 به محض خروج سرور جپاروف از زمین در دقیقه 80 دیاکی جایگزین محمد احمد در ترکیب العین می شود اما در بین دو نیمه وقتی خسرو حیدری جای وریا غفوری را در ترکیب استقلال می گیرد کادر فنی حریف صبر می کند تا ببیند خسرو در 35 سالگی چقدر می تواند شرایط جناح راست استقلال را تغییر دهد و تغییری در ترکیب العین اتفاق نمی افتد.

تعویض دیگر العین به دلیل کارت زردی بود که احمد برمان گرفت و مامیچ از بیم دریافت دومین کارت زرد احمد در دقایق پر برخورد و هیجانی بازی عامر عبدالرحمن را در دقیقه 66 جایگزین او کرد. در حال حاضر مدرکی دال بر انتقال اطلاعات برخی بازیکنان تیم استقلال به مامیچ کروات وجود ندارد، برخی عقیده داشتند برانکو به هموطن خود مشورت داده اما سرمربی پرسپولیس اطلاعاتی از نتایج GPS بازیکنان در شرایط گوناگون فعالیت ورزش نداشت که اگر داشت 2 هفته قبل خود در جریان شهرآورد تهران از آن استفاده می کرد.

گفته می شود دو مربی سابق استقلال در این جابه جایی اطلاعات و انتقال داده ها نقش داشتند. یکی از کسانی که در ثبت آمار بدنی و فنی بازیکنان استقلال با کادر فنی قبلی همکاری می کرد، در اردوی استقلالی ها دیده شده بود. او همزمان با اردوی استقلال در هتل المپیک به این هتل رفته بود. این شخص متهم است اطلاعات تیم شفر را در اختیار یکی از مربیان سابق استقلال گذاشته و او هم از طریق یک مربی خارجی که گزینه همکاری با کارلوس کی روش است، این داده ها را به دست مامیچ رساند.

یک مربی، یک آنالیزور و یک همکار کادر فنی از سوی استقلالی ها به جاسوسی و اطلاعات فروشی متهم شده اند. البته برخی هواداران استقلال ابتدا به برانکو تهمت می زدند و می گفتند او دست مامیچ را گرفته است اما از حرف های شفر که از بدنسازی بازیکنان استقلال ایراد گرفت، می توان فهمید او مربی سابق تیم را در این ماجرا دخیل می داند.

به نظر شما کسی که اطلاعات استقلال را می فروشد، برای همکاری با تیم ملی صلاحیت دارد؟ کمی تفکر برای رسیدن به پاسخ این سئوال، به برخی ابهامات هم جواب می دهد!

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها