22:25:38 1396/12/21

به خاطر تلخ کردن کام هواداران در این مدت عذرخواهی می کنم

منتظری: هیچوقت شفر از بازیکنان نخواسته تا عقب بکشندبازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: هیچ‌وقت شفر از بازیکنان نخواسته است که عقب بکشند و دفاعی بازی کنند.

به گزارش سروش نگار ، پژمان منتظری درباره دیدار مقابل العین گفت: متأسفانه نیمه دوم ترسیدیم و آنچه مربیان از ما خواسته بودند اجرا نکردیم. بین دو نیمه قرار داشتیم که از بالا پرس کنیم، اما تنبیه شدیم و گل خوردیم. 

وی با اشاره به نارضایتی برخی از هواداران از عملکرد او در این مدت گفت: در این مدت کام هواداران را تلخ کردم. خودم توقع نداشتم و آنها هم توقع نداشتند. متأسفانه به خاطر مصدومیت‌ها و بدشانسی‌هایی که داشتم نتوانستم خوب باشم،‌ اما تلاش می‌کنم هرچه زودتر به شرایط ایده آل برسم. امروز بهتر از قبل بودم و تلاش می‌کنم بهتر هم شوم و به خاطر هواداران جبران کنم. باید بهتر بازی کنیم تا استقلالی که همه انتظار دارند را ببینند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا استقلال امروز خسته بود، گفت: ما هروقت با اعتماد به نفس بازی کنیم، هر تیمی را می‌توانیم اذیت کنیم. در این مدت تمرینات بسیار خوبی داشتیم، اما امروز ۳۰-۲۰ دقیقه خوب بازی نکردیم و تنبیه شدیم. استقلال با کادر فنی و مدیریتی‌ای که دارد در مسیر خوبی است. مربی، بازیکنان را شناخته است. اگر اتفاق بدی نیفتد و بدشانسی‌ها و مصدومیت‌ها تمام شود بهتر هم خواهیم شد.

منتظری تصریح کرد: هیچ‌وقت مربی از بازیکنان نخواسته است که عقب بکشند. این موضوع از تمرینات هم مشخص است. هیچ‌موقع تمرینات دفاعی انجام نمی‌دهیم. مربی هم شرایط تمرینات را می‌داند. بازیکنان با این کیفیت حق دفاع کردن ندارند. در نیمه دوم هر قدر تلاش کردیم بازیکنان را بالا نگه داریم، اما صدا به صدا نمی‌رسید و به دنبال حفظ گلی بودیم که زده بودیم. تعطیلات فرصت خوبی است که ریکاوری کنیم و برگردیم.

وی در پاسخ به این سوال که با این تساوی کار استقلال سخت شد و شانس صعود از گروه را چقدر می‌بیند، گفت: مطمئناً با برد مقابل الریان می‌توانیم شانس اصلی صعود باشیم و به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شویم. هواداران در بازی با الریان حمایت کنند تا برنده مسابقه باشیم.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها