08:17:43 1396/12/23

مورینیو: برای منچستریونایتد حذف شدن چیز جدیدی نیست!اظهار نظر جنجالی ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد پس از حذف در مقابل سویا بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت.

 به گزارش سروش نگار، آقای خاص پس از حذف تیمش در کنفرانس خبری، در توضیح شکست تیمش، شکست های سر الکس فرگوسن را خاطرنشان کرد تا هواداران پرشمار شیاطین سرخ در شبکه های اجتماعی به شدت ناراحت شوند:

آقای مورینیو، بعد از چنین حذفی آیا باید باز هم در بازار خرج کنید یا آنکه در تمرینات بهتر کار کنید؟

همه چیز، همه چیز باید عوض شود. همه پول خرج می کنند. درست است؟ این یک پروسه عادی است. همه تیم ها سرمایه گذاری می کنند. ما تنها تیمی نیستیم که پول خرج می کنیم. همه خرج می کنند. 

دیروز گفتم که اگر در این بازی شکست بخوریم، بسیار نا امیدکننده خواهد بود. نمی خواهم از آن یک درام بسازم. برای این کار وقت نداریم زیرا شنبه یک بازی دیگر داریم. وقت نداریم که بیش از 24 ساعت برای این شکست ناراحت باشیم. فوتبال همین است. دنیا به آخر نرسیده است. من دو بار روی این صندلی نشسته ام و منچستریونایتد را در همین ورزشگاه حذف کردم. با پورتو روی این صندلی نشستم، منچستریونایتد حذف شد. با رئال مادرید روی این صندلی نشستم، منچستریونایتد حذف شد.پس این برای باشگاه چیز جدیدی نیست. البته واضحا مربی منچستریونایتد بودن و حذف در لیگ قهرمانان نا امیدکننده است.

فکر نمی کنم که عملکرد ما بد بوده باشد. ما با رویکرد خوبی بازی را آغاز کردیم. بعد از 10 یا 15 دقیقه بازی خوب گلی نزدیم و سویا تیم واقعا خوبی است و می تواند توپ را پنهان کند. بازیکنان خط هافبک آنها واقعا خوب هستند. در نیمه اول یادم نمی آید آنها موقعیت جدی داشته باشند. پس فکر می کنم کنترل خوبی روی بازی داشتند اما بدون ایجاد خطر. در نیمه دوم باز هم خوب آغاز کردیم اما شانس ها را به گل تبدیل نکردیم. گل اول همیشه خیلی مهم است و همیشه جهت بازی را عوض می کند. گل اول این بازی برای آنها بود. 

وی در مورد تعویض بن یدر و تعویض های خودش گفت:

گاهی من در تعویض ها خوش شانسم و گاهی مربیان دیگر خوش شانس هستند. تعویض بن یدر از سوی وینچنزو تعویض خیلی خوبی بود و وقتی آنها گل اول را زدند، بازی کاملا متفاوت شد. 

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها