09:52:49 1396/12/22

مورینیو: دخئا؟ اگر من رئال مادرید بودم به بازیکن دیگری فکر می‌کردمسرمربی منچستریونایتد به شایعات پیرامون پیوستن داوید دخئا به رئال مادرید واکنش نشان داد.

به‌ گزارش ‌سروش نگار و ‌به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد امشب (سه‌شنبه) باید در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف سویا برود. جایی که دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید. در حالی که زمزمه‌های پیوستن داوید دخئا به رئال مادرید و جانشینی کیلور ناواس شنیده می‌شود، ژوزه مورینیو به واکنش به این موضوع پرداخت و گفت‌: من فکر می‌کنم دخئا در منچستریونایتد بماند. من نمی‌دانم قصد رئال مادرید از این موضوع چیست  ولی من اگر جای آنها بودم به بازیکن دیگری فکر می‌کردم.

داوید دخئا در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و با ۱۵ کلین شیت به تیمش کمک کرده تا در رده دوم جدول لیگ برتر قرار گیرد.

در بازی رفت دو تیم منچستریونایتد و سویا هم واکنش زیبای دخئا باعث شد تا منچستریونایتد گلی دریافت نکند و به همین خاطر شیاطین سرخ تساوی در بازی رفت را به نوعی مدیون این دروازه‌بان هستند.

آقای "خاص" همچنین به اظهارات فرانک دی بوئر درباره مارکوس راشفورد نیز واکنش نشان داد و گفت‌: دی بوئر را می‌شناسید. او شش بازی در کریستال پالاس مربیگری کرده است و هر شش بازی را باخت و پس از آن نیز اخراج شد. بدترین مربی تاریخ لیگ جزیره دارد درباره راشفورد صحبت می‌کند. شاید اگر راشفورد زیر نظر او بازی می‌کرد باید راه شکست خوردن را می‌آموخت.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها