17:41:37 1396/11/17

انتظار بازی سخت مقابل عراق را داشتیم

ناظم الشریعه: باید در بازی های آینده با احتیاط بیشتر بازی کنیمسرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از غلبه بر عراق در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۸ گفت: در بازی مقابل عراق با سختی‌هایی مواجه شدیم. بازی‌های پیش رو ما در مراحل بالاتر بدون شک سخت نیز خواهد شد.

به گزارش سروش نگار ، در ادامه رقابت‌های فوتسال جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۸ چین تایپه ایران از ساعت ۱۲ ظهر به وقت امروز (سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه) مقابل عراق قرار گرفت که این دیدار با برتری ۵ بر ۳ ایران به پایان رسید. تیم‌های ایران با 9 و عراق با 6 امتیاز از این گروه راهی مرحله حذفی شدند.

ناظم الشریعه، سرمربی ایران پس از بازی گفت: انتظار بازی سخت مقابل عراق را داشتیم. ما تیم عراق را خیلی خوب می‌شناسیم و در طول سال ۲ یا ۳ بار باهم بازی می‌کنیم. تیم‌های قدرتمند همیشه بازی های سختی از خود به نمایش می‌گذارند. بسیار واضح است که عراق به دنبال این است که شماره یک گروه باشد.

وی افزود: در بازی مقابل عراق با سختی‌هایی مواجه شدیم. بازی‌های پیش رو ما در مراحل بالاتر بدون شک سخت نیز خواهد شد. اگر شما در مراحل دیگر دچار اشتباه شوید، کارتان تمام می شود. امیدواریم در بازی های آینده با محافظه کاری بیشتری عمل کنیم.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها