14:31:45 1396/11/25

"سرمربی تیم ملی اشتباه بزرگی کرد که خودش را با کریمی در انداخت"

نظر ستاره سابق استقلال و پرسپولیس درباره حرف های علی کریمیبه گزارش سروش نگار، علیرضا نیکبخت واحدی از آن دسته افرادی است که خوب صحبت می کند. علیرضا که با نقش آفرینی در فیلم مدلاسیون باز هم خودش را به شکل خاصی مطرح کرده از انگیزه هایش حرف می زند و به ما پاسخ می دهد.

 در رابطه با مناظره علی کریمی و ساکت در برنامه 90 چه نظری داری؟
ما که یکسری سئوال شنیدیم اما در مجموع از ماحصل آن چیزی عاید شنونده و بیننده نشد.
چرا؟
آن طور که ما شنیدیم قرار بود شفاف سازی شود اما آن چیزی که دیدیم و متوجه شدیم این بود که علی کریمی یکسری سوالات را مطرح کرد که پاسخی به او داده نشد.
تو حق را به کدام طرف می دهی؟
من معتقدم اگر علی کریمی ذره ای به درستی حرف هایش شک داشت آنها را مطرح نمی کرد به همین دلیل حتما حق را به او می دهم. دبیر فدراسیون، فدراسیون فوتبال ایران را 5 ستاره می داند. او مدعی بود که پول را بین همه باشگاه ها تقسیم کرده اند و ... اما من که سال ها در این فوتبال بودم بالای یک میلیارد و دویست میلیون از باشگاه طلب دارم بنابراین وقتی همه این صحبت ها را کنار هم می گذاریم به این نتیجه می رسیم که حق با علی کریمی بوده است.
در رابطه با موضع گیری کی روش علیه علی کریمی چه نظری داری؟
اصلا با گفتن لفظ بزدل از جانب کی روش در مورد علی کریمی حال نکردم و خوشم نیامد. اگر علی کریمی بزدل بود بین فدراسیونی ها نمی آمد و خودش را با آنها در نمی انداخت. به نظرم کی روش اشتباه بزرگی کرد که خودش را با علی کریمی در انداخت.
در رابطه با همگروه های قدر استقلال در لیگ قهرمانان آسیا نظیر الهلال و العین چه نظری داری؟
امیدوارم استقلال و بقیه نماینده های ایران این بار در آسیا آبرو داری کنند و نتایجی کسب کنند که فوتبال ما در عرصه باشگاهی هم در آسیا شرایط خوبی داشته باشد.
استقلال جدا از جام حذفی در لیگ هم قادر به کسب سهمیه خواهد بود؟
استقلال همین روند موفق چند مدت اخیرش را ادامه بدهد حتما موفق خواهد شد.
شانس کدامیک از دو تیم سرخابی را برای پیروزی در شهرآورد بیشتر می دانی؟
استقلال و پرسپولیس در چند مدت اخیر بهترین نتایج را کسب کرده اند به همین دلیل هر دو تیم از روحیه بالایی برخوردارند و شانس برابری برای آنها قائلم.
 اخیراً مدل شده ای و ...
من در یک فیلم سینمایی بازی کردم و گناهی را مرتکب نشدم. متاسفانه بعضی ها حسود هستند و وقتی کسی کاری می کند و قصد پیشرفت دارد به او حسادت می کنند. مثلا به همین پژمان جمشیدی خودمان که به بهترین شکل نقش آفرینی کرد و بعد از 4 سال کلی کارش به چشم آمد و کاندیدا شده بود، حسودی کردند.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها