09:24:06 1396/8/7

هاینکس: مصدومیت لواندوفسکی جدی نیستسرمربی بایرن مونیخ می‌گوید مصدومیت مهاجم لهستانی تیمش جدی نیست و او احتمالا به بازی در لیگ قهرمانان خواهد رسید.

به گزارش 24 نیوز، در ادامه هفته جاری لیگ آلمان، بایرن مونیخ در خانه به دیدار تیم خوب لایپزیگ رفت و موفق شد با دو گل به برتری برسد. در ابتدای نشست خبری این بازی، هاینکس درباره مصدومیت روبرت لواندوفسکی گفت: وقتی او به ما گفت که احساس ناراحتی می‌کند، تصمیم گرفتیم او را تعویض کنیم چون نمی‌خواستیم به هیچ وجه درباره لواندوفسکی ریسک کنیم. با این حال منتظر خواهیم بود تا ببینیم اوضاع چطور پیش خواهد رفت و او  می‌تواند در بازی‌های بعدی کنار ما باشد یا به استراحت نیاز دارد.

او در ادامه گفت: ما خیلی انگیزه داشتیم و بسیار متمرکز در زمین بازی حاضر شدیم و توانستیم در نهایت به آنچه می‌خواستیم برسیم. برای تیم حریف متاسفم که بعد از ۱۴ دقیقه یکی از بازیکنان خود را از دست داد و ما توانستیم کنترل بازی را در دست بگیریم. البته می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم ولی از همین برد هم راضی هستم. سه شنبه یک بازی مهم در گلاسکو و مقابل سلتیک در لیگ قهرمانان اروپا داریم و شنبه هم باید با دورتموند بازی کنیم. مهمترین مساله این بود که پیروز شویم. هر دو تیم در دیدار جام حذفی ۱۲۰ دقیقه دویدند اما امشب ما از همان ابتدای بازی با انگیزه بودیم و با تمرکز بالایی بازی کردیم. 

بایرن مونیخ اکنون در ۲۷ دیدار خانگی در بوندسلیگا بدون شکست بوده که رکورد جدیدی در تاریخ این باشگاه آلمانی ثبت شده است.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها