09:30:55 1396/8/10

هاینکس: ویدال از تعویض ناراحت شده؟ این طبیعی استهاینکس باور دارد بازیکنان به خاطر بازی سخت شنبه شب برابر لایپزیش، خسته بودند.

به گزارش 24 نیوز،بایرن مونیخ موفق شد در سلتیک پارک با نتیجه 2-1 سلتیک را شکست دهد تا گام بزرگی در راه صعود به مرحله حذفی بردارد. یوپ هاینکس در نشست مطبوعاتی پس از بازی گفت:

تیم خوبی بودیم و از لحاظ تاکتیکی هم خوب بازی کردیم. بازیکنانم واقعا تمام تلاش شان را انجام دادند. قبل از بازی می دانستیم که مقابل سلتیک سختی هایی خواهیم داشت. اخیرا برنامه بازی ها برای ما کمی سخت بود و همچنین در تمرینات سخت تلاش می کردیم اما طبیعی است. شاگردانم واقعا خیلی زحمت کشیدند و تلاش کردند. هدف ما صعود به مرحله حذفی بود که موفق شدیم.

فکر می کنم در حفظ توپ خوب عمل کردیم اما سلتیک هم در بعضی نقاط خوب به ما ضربه زد. شنبه شب مقابل لایپزیش بازی مهمی انجام دادیم و این بازی هم سخت بود. طبیعتا این بازی ها، انرژی زیادی از بازیکنان می گیرد. مهم بود که صعود کنیم اما سرگروهی در گروه به خاطر نتیجه بازی رفت مقابل پاری سن ژرمن سخت خواهد بود.

به نظر می رسید ویدال پس از تعویض عصبانی شده بود. هاینکس در این خصوص گفت:مشکلی ندارد. طبیعی و حتی خوب است. اگر عصبانی نمی شد نگران می شدم.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها