12:21:03 1396/11/23

واکنش هنرمند پرسپولیسی کاندیدای سیمرغ به خنده سینمایی هاانتخاب پژمان جمشیدی به عنوان یکی از نامزدهای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره سی و ششم فیلم فجر لبخند خوشحالی را روی لب اهالی فوتبال نشاند.

به گزارش سروش نگار، انتخاب پژمان جمشیدی به عنوان یکی از نامزدهای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره سی و ششم فیلم فجر لبخند خوشحالی را روی لب اهالی فوتبال نشاند.چرا که یک فوتبالیست سابق که تجربه بازی در سریال ها، تله فیلم ها و فیلم های کمدی را داشت، پس از تجربه های جدی تر در تئاتر، حالا در سینما در حد یک مدعی جایزه مطرح شده است اما سینمایی ها پوزخند بدی به این انتخاب زدند. خنده دسته جمعی و تمسخرآمیز آنها وقتی محمدرضا فروتن نام پژمان را به عنوان یکی از نامزدهای سیمرغ خواند،رفتار نادرستی بود.

در این میان،پرویز پرستویی سعی کرد با دفاع از پژمان جمشیدی از او دلجویی کند و یاد سینمایی ها بیندازد که زنده یاد محمدعلی فردین هم قبل از ورود به عرصه بازیگری، ورزشکار حرفه ای بود.

با پژمان جمشیدی تماس گرفتیم تا در قبال این رفتار، از خودش دفاع کند اما پژمان ترجیح داد در موضع سکوت باشد. جمشیدی معتقد بود مردم خودشان همه چیز را دیدند و درک کردند و نیازی به حرف زدن نیست.جمشیدی فقط از پرویز پرستویی و اهالی ورزش به خصوص فوتبالی ها بابت اینکه از او حمایت کردند، تشکر کرد و گفت: حمایت استاد پرستویی آنقدر ارزشمند است که بقیه ماجرا را فراموش می کنم.از داوران جشنواره تشکر می کنم که بازی من را دیدند و از مردم هم ممنونم که مثل همیشه حمایتم کردند... شاید بعدها درباره یکسری مسائل حرف بزنم اما فعلاً ترجیح می دهم چیزی نگویم. نامزدی جایزه سیمرغ بلورین جشنواره فجر بی شک برای هر بازیگری افتخار بزرگی است و از این بابت خوشحالم و حالا اگر این اتفاق باعث ناراحتی بعضی ها شده، دلیلی ندارد من خوشحالی خودم را خراب کنم. من دیر وارد سینما و هنر نمایش شدم ولی مردم عزیز با حمایت هایشان و بزرگان سینما، تلویزیون و تئاتر با اعتمادشان به من دلگرمی دادند تا با قدرت جلو بروم.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها