20:32:03 1396/12/20

بعد از یکسال وقفه

پخش مجموعه کلاه قرمزی برای نوروز ۹۷ قطعی شدمدیر شبکه دوم سیما طی نشست خبری اعلام برنامه‌های نوروزی سیما خبر از پخش قطعی مجموعه کلاه قرمزی در نوروز پیش رو داد.

به گزارش سروش نگار ، مجموعه کلاه قرمزی سال گذشته به‌دلیل به توافق نرسیدن مدیران سیما با سازندگان این مجموعه پخش نشد؛ البته در همان زمان چندین خبر مبنی بر پخش شدن و پخش نشدن این مجموعه منتشر شد و کار حتی به جایی رسید که طبق اخبار، سازندگان این مجموعه قصد پخش آن از طریق شبکه نمایش خانگی را داشتند. در این میان،‌ چندی پیش خبری مبنی بر پخش نشدن کلاه قرمزی در سال 97 منتشر شد. پس از آن اخباری مبنی بر قطعی نبودن پخش این مجموعه محبوب به گوش می‌رسید. حال محمدرضا جعفری جلوه، مدیر شبکه دوم سیما، طی نشست خبری اعلام برنامه‌های نوروزی سیما با اشاره به پخش مجموعه کلاه قرمزی چنین گفت:

 در فصل جدید این مجموعه چندان خبری از مهمانان سرشناس نخواهد بود، اما چند عروسک جدید به عروسک‌های این مجموعه اضافه شده‌اند. برای نمونه یکی از این عروسک‌ها عروسکی آوازخوان است که به نظر شباهت‌هایی با کاراکتر «گربه لاته» در فیلم «گربه آوازخوان» به کارگردانی کامبوزیا پرتوی دارد. با توجه به اینکه سبک خوانندگی این عروسک شباهت‌هایی به عباس قادری و جواد یساری دارد ممکن است سکانس‌های این عروسک شامل ممیزی شوند.

0
0

نسخه قابل چاپ
نظر ها